KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14544295
nr 1454 4295
Kolteckning
Eugen Dücker, strand med båt. Signerad, daterad 1893. Bildmått: 21x32, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:50:53
8/3 20:17:47
300 kr
13/3 14:42:49